30 та 31 cерпня 2016 року Інститут Регіонального Розвитку на виконання компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні» в рамках реалізації проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження», що виконується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проводить інформаційний та навчальний семінари на тему: «Участь громадян у бюджетному процесі в місті Чернівці: як подавати і просувати проекти».

Семінари проводять: керівник проекту Орест Микита та експерт проекту Андрій Пелехатий.

Захід відбудеться в приміщенні Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, каб. 105, початок 30 серпня 2016 р. о 15:00, 31 серпня 2016 р. о 10:00.

Попередня реєстрація за посиланням

 


 

 

 

29 cерпня 2016 року Інститут Регіонального Розвитку на виконання компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні» в рамках реалізації проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження», що виконується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проводить навчання з підготовки проектів на виконання Громадського бюджету міста Львова. Тема інформаційно-навчального семінару: «Участь громадян у бюджетному процесі: як подавати і просувати проекти на виконання Громадського бюджету міста Львова».

Інформаційно-навчальний семінар проводять експерти: Валерій П’ятак та Олена Бей

Захід відбудеться у м.Львові: готель «Дністер», зал "Александер", 1 поверх, початок о 13:00.

Попередня реєстрація за посиланням