2 замки: спільна історія, спільне просування, стимул для зміцнення співпраці, туристичних потоків та економічного зростання

 

 

Проект "2 замки: спільна історія, спільне просування, стимул для зміцнення співпраці, туристичних потоків та економічного зростання" спрямований на збільшення кількості відвідувачів замків у м. Жовква та Красичинi за рахунок їх кращого просування, підвищення кваліфікації менеджерів з управління та просування культурної спадщини, залучення громадян до прийняття рішень щодо культурної спадщини.

У рамках проекту будуть проведені 3 навчально-практичні семінари та програма обміну для керівників історичної спадщини, місцевих органів влади та громадських організацій, Польсько-український культурний форум у Красичині, присвячений кардиналу Адаму Сапезі та його родині (що складається з українсько-польської культурної конференції, виставка та концерт), відбудеться Українсько-польський культурний форум у Жовкві на тему історичної спадщини, розроблятиметься брендингова та маркетингова політика просування історичної спадщини Жовкви, буде покращено веб-сайт Державного історичного заповідника у Жовкві. Спільне просування замків на польсько-українському прикордонному просторі - це просування європейської ідентичності та історії.

Термін реалізації проекту: жовтень 2019 - вересень 2020

Проект реалізовується Інститутом Регіонального Розвитку (Україна) у партнерстві з Pro Arte Et Historia Foundation (Республіка Польща) та Державним історико-архітектурним заповідником у м. Жовкві (Україна) за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.