Запрошуємо взяти участь у хакатоні з розробки проектів розвитку громад і країни, що передбачають цифрові рішення.

Захід проводиться в рамках проекту "Hackyourfuture", що реалізовується Global Project Partners e.V.  (www.global-project-partners.de) спільно з Інститутом  Регіонального розвитку (https://www.institute.lviv.ua/) за фінансової підтримки Федерального Міністерства Закордонних Справ Німеччини

Інститут Регіонального Розвитку

Громадська організація "Інститут Регіонального Розвитку" створена в 2002р.

Метою її діяльності є сприяння формуванню регіональної політики сталого соціально-економічного розвитку та становлення сприятливого інвестиційного клімату.

Інститут проводить дослідження з аналізу та прогнозування соціально-економічних процесів в регіоні, здійснює моніторинг соціально-економічного стану на макро- та регіональному рівні.

Інститут бере активну участь в розробці проектів нормативно-правових актів, проводить публічні заходи з обговорення питань державного регулювання, готує пропозиції щодо вдосконалення державного управління.

Інститут бере участь у розробці та реалізації програм стратегічного розвитку регіону та окремих міст зокрема; розробці маркетингових програм міст та підприємств, створенні промоційних вебпорталів; проводить заходи з підвищення туристичної привабливості регіону, впровадженню міжнародних стандартів обслуговування туристів.

Інститут організовує програми підвищенні кваліфікації менеджерів, спеціалістів та підприємців із сфери малого та середнього бізнесу, спеціалістів органів влади, організовує та проводить тренінги, семінари,  конференції,  форуми.

До виконання проектів Інститут залучає найкращих фахівців регіону, з різних міст України, а також зарубіжних спеціалістів.