Міжнародні проекти
Енергоефективність в дії: аналіз та просування кращих практик на Львівщині

 

Проект «Енергоефективність в дії: аналіз та просування кращих практик на Львівщині» спрямований на активізацію впровадження реформ з енергоефективності на регіональному рівні в контексті реалізації першої глави 4-го розділу Угоди про асоціацію (Співробітництво у сфері енергетики, включаючи ядерну енергетику) та розпорядження КМУ Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Детальніше...
 
Посилення громадського впливу на прискорення реформування енергетичного сектора у відповідності до Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Проект "Посилення громадського впливу на прискорення реформування енергетичного сектора у відповідності до Угоди про асоціацію Україна-ЄС" реалізовується Інститутом Регіонального Розвитку за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. (2018-2019).

Детальніше...
 
Реформа районного поділу в Україні: аналіз, обґрунтування та адвокатування нового районного поділу західних областей України

Мета проекту: створення аналітично та науково обґрунтованої моделі формування нового районного поділу у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях .

Детальніше...
 
Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Проект  "Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

Детальніше...
 
Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні

 

Проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні», що реалізовувався Інститутом Регіонального Розвитку більш як у 20-ти містах України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4