International projects
SafetyNet — проект, який працює над тим, щоб зробити вашу цифрову сферу безпечною

Всесвітнє павутиння стало невід’ємною частиною життя кожного з нас. Ми вже не уявляємо свого дня без скролингу стрічки соціальних мереж, читання новин, дослідження необхідної інформації в пошуковій панелі Google. Так, інтернет дійсно здатний полегшити житття, але не варто забувати, що здатний і ускладнити.

Однією з небезпек яку приховує в собі глобальна мережа є кібербулінг.

Кібербулінг це один із видів насильства .Він може виражатись в різних формах: у порушенні приватного життя, втручанні до комп’ютера жертви, поширенні та маніпуляції інформацією чи зображеннями, в тому числі, приватного характеру. За даними Європейського інституту гендерної рівності кожна третя жінка впродовж життя піддається тій чи іншій формі насильства, а кожна десята  - зазнає тієї чи іншої форми онлайн-насильства з 15-річного віку. В 2020 році Європейський суд з прав людини вперше розглянув явище кібербулінгу як форми насильства над жінками. Судді у Страсбурзі нагадали, що домашнє насильство не має сприйматись лише як насильство фізичне, проте воно може включати в себе, окрім інших форм, насильство психологічне чи залякування.

Read more...
 
Стійке співробітництво в текстильній галузі для інновацій-STeP-IN

Текстильна промисловість займає одну з провідних позицій у виробничому секторі України. Нині в Україні діє понад 2500 фабрик, що працюють в текстильній промисловості, які 80-90% усієї продукції виробляють на експорт. Незважаючи на те, що пандемія внесла свої корективи у галузь,  чимало компаній адаптувалися до нових реалій та готові налагоджувати партнерства та кооперацію з європейськими компаніями. Реагуючи на ці потреби та виклики галузі, Інститут Регіонального Розвитку (Україна) у партнерстві з Unioncamere del Veneto (Італія) розпочинає проєкт "Стійке співробітництво в текстильній галузі для інновацій-STeP-IN",який спрямований на покращення необхідних навичок та компетенцій  для ефективної діяльності  на міжнародних ринках та налагодження співпраці українських представників текстильної галузі з потенційними італійськими партнерами, з метою створення спільних продуктів та/або послуг.  Важливим елементом проєкту є допомога українським компанія fashion-індустрії підвищити свою обізнаність щодо специфічних аспектів та вимог європейських ринків, що забезпечують конкурентоспроможність сектору (сталість, цифровізація, електронна комерція тощо).

Read more...
 
Цифрова трансформація: молодь за краще майбутнє

Цифрова трансформація: молодь за краще майбутнє»

онлайн формат: 9, 10 та 11 грудня 2020 року з 15.00 до 18.00

Для кого: організації громадянського суспільства, молоді активісти, експерти з цифрової трансформації та інформаційних технологій, соціально-активний бізнес, представники органів влади

Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/hqyjiUQoGphu37Hq5

Read more...
 
Хакатон "Hackyourfuture"

 

 

Ви – активна молода людина. У Вас є ідеї проектів розвитку своїх громад і країни, а саме ідеї щодо розробки цифрових рішень у сфері соціальних, економічних, екологічних, демократичних інновацій та прозорості. Або Ви є спеціалістом в сфері ІТ, що готовий допомогти розробити цифрові рішення для покращення життя громад і країни. Ви бажаєте позмагатися за приз на розвиток свого проекту. Тоді саме Вас ми запрошуємо взяти участь у хакатоні з розробки проектів розвитку громад і країни, що передбачають цифрові рішення.

Read more...
 
Ukrainian-Polish Cultural Forum "Cultural Heritage - a Source of Energy for Creativity and Innovation"

 

 

 

 

 

Ukrainian-Polish Cultural Forum

"Cultural Heritage - a Source of Energy for Creativity and Innovation"

September 4 - 5, 2020

 

 

 

 

 

 

Target Group:

• Historical heritage experts

• Heads of local governments in the field of culture and tourism

• NGOs in the field of culture and regional development

• Activists promoting historic cities and historical heritage

Agenda:

11.00-13.00 Plenary discussion "Cultural Heritage for the Future of the Ukrainian-Polish Borderland"

Topics:

• How can the achievements of past generations benefit young people's participation in the creation of the future?

• Historical and cultural heritage and European identity

• How to promote the historical and cultural heritage contributing to the economic development of the region?

• How can digitization be an important tool for promotion and democratization?

13.00 - 14.00 Lunch

14.00 - 15.30 Workshop "Promoting Historic Heritage: Modern Approaches and Tools"

14.00 - 15.30 Workshop "How to Combine Cultural Heritage with new Technologies and Creative Industries?"

15.30-16.00 Coffee break

16.00-17.30 World Cafe "How to Make Historical and Cultural Heritage a Driving Force for Urban Regeneration, Cross-Border Cooperation and Sustainable Development?"

18.00 -19.00 Classical Music Concert

September 5, 2020

Excursions for Forum guests

The Forum is organized within the project PLBU.01.01.00-UA-0807/19-00 "2 Castles: common history, common promotion, an incentive to strengthen cooperation, tourist flows and economic growth" with the financial support of the European Union under the Cross-border Cooperation (CBC) Programme Poland-Belarus-Ukraine 2014-2020.

Participation is free of charge.

Facebook: https://www.facebook.com/events/175805687193100/?active_tab=about

Registration of participants: https://forms.gle/WwR6fZMLamp8Eano7

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

Page 1 of 5