Посилення громадського впливу на прискорення реформування енергетичного сектора у відповідності до Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Проект "Посилення громадського впливу на прискорення реформування енергетичного сектора у відповідності до Угоди про асоціацію Україна-ЄС" реалізовується Інститутом Регіонального Розвитку за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. (2018-2019).

 

Метою проекту є Пришвидшення реформ в сфері енергоефективності у Львівській, Тернопільській, Чернігівській та Харківській областях шляхом посилення впливу громадськості на регіональні органи влади щодо впровадження, моніторингу та адвокації директив ЄС про енергію та енергоефективність, підготовка та імплементація рекомендацій для регіональної та державної політики в енергетичній сфері.

Цільовою аудиторією проекту є групи, що мають бути залучені до процесу імплементації Угоди про асоціацію з ЄС на регіональному рівні. До таких груп, в першу чергу, належать депутати обласних/місцевих рад, працівники виконавчих органів, що формують і реалізують політику розвитку областей, міст, ОТГ в сфері енергоефективності. Однак, не менш важливим для реалізації незалежного контролю та репрезентації думки населення регіонів є залучення до реалізації проекту ЗМІ, громадських організацій та активних мешканців.