Формування нового районного поділу західного регіону України

 

23 квітня 2019 року у Львові відбувся круглий стіл "Формування нового районного поділу західного регіону України". Метою цього заходу було обговорення моделі нового районного поділу у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях. Участь у круглому столі взяли представники влади, громадськості , експертів та науковців.

Детальніше...
 
Формування нового районного поділу у Івано-Франківській області

Уже понад три роки триває реформа децентралізації або об’єднання громад. Але виникають питання: Що далі? Чи буде в Україні новий адміністративно-територіальний устрій? Коли розпочнеться укрупнення районів? Які межі нових районів?

Детальніше...
 
Формування нового районного поділу у Львівській області

22 лютого 2019 року у Львівській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл щодо формування нового районного поділу у Львівській області. Експерти Інституту Регіонального Розвитку представили обґрунтовану модель формування нового районного поділу у Львівській області.

Детальніше...
 
Формування нового районного поділу у Тернопільській області

19 лютого 2019 року у м. Тернополь, у приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування у Тернопільській області, відбувся круглий стіл щодо формування нового районного поділу у Тернопільській області. Експерти Інститут Регіонального Розвитку представили обґрунтовану модель формування нового районного поділу у Тернопільській області.

Детальніше...
 
Реформа районного поділу в Україні: аналіз, обґрунтування та адвокатування нового районного поділу західних областей України

Проект "Реформа районного поділу в Україні: аналіз, обґрунтування та адвокатування нового районного поділу західних областей України"

Починаючи з 2014 року в Україні започаткована реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Проте зміни здійснюються практично лише на базовому (локальному) рівні.

 

Детальніше...