Проект "Реформа районного поділу в Україні: аналіз, обґрунтування та адвокатування нового районного поділу західних областей України"

Мета проекту: створення аналітично та науково обґрунтованої моделі формування нового районного поділу у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях .

Read more...
 
Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Проект  "Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

 

Read more...
 
Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні

 

Проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні», що реалізовувався Інститутом Регіонального Розвитку більш як у 20-ти містах України.

Read more...
 
Лідерство в економічному самоврядуванні

Проект Лідерство в економічному самоврядуванні спрямовано на підтримку й розвиток взаємодії місцевих органів влади, підприємницьких суб’єктів та громади на місцях з метою створення умов для подальшого розвитку місцевого малого та середнього підприємництва.

Read more...
 
Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розді

2013 - 2015 рр. Проект в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 “Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ”

ОСНОВНА МЕТА ПРОЕКТУ: Створення належних умов для розвитку підприємництва в прикордонних районах Польщі та України

Партнери проекту: Головний партнер: Міська ґміна Любачів, Партнер 1: Ґміна Любачів, Партнер 2: Яворівська районна рада, Партнер 3:Новороздільська міська рада, Партнер 4: Інститут Регіонального Розвитку

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 1 of 3