Про просування реформ
ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ – ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ

Чи у правильному напрямку рухається Україна на шляху до запровадження європейських стандартів енергоефективності? Чи достатня законодавча база для впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій? Чи готові міста і регіони управляти енергетичними ресурсами? На ці та інші питання шукали відповіді учасники конференції «Енергоефективність: виклики, перспективи та можливості у співпраці з Європейським Союзом», яка відбулася 26 червня 2019 року в столиці України Києві.

 

Read more...
 
СТРАТЕГІЧНІ ОРІЄНТИРИ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

5 червня 2019 року  у Тернополі відбувся круглий стіл, на якому представники влади, громадськості та бізнесу обговорили важливі для регіону питання стратегії забезпечення енергоефективності та енергозбереження. Ініціаторами обговорення  виступили ГО "Інститут Регіонального Розвитку" і  управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської  облдержадміністрації.

Read more...
 
Виконання ЕСКО договорів в контексті імплементації Угоди про Асоціацію

Питання енергозбереження є актуальним у всьому світі, адже викопні ресурси стрімко дорожчають, а ті ресурси, що ми використовуємо, споживають вкрай неекономно. Перед нами стоїть завдання щодо підвищення енергоефективності приміщень, проте це потребує інвестицій. У нинішній економічній ситуації у держави немає коштів, щоб забезпечити  комплексне фінансування утеплення приміщень, тому механізм ЕСКО-контрактів є затребуваним.

Read more...
 
Громадський моніторинг енергоефективності: європейський вектор регіонального розвитку

Енергоефективне господарювання – це не тільки «головна біль» для місцевої влади, а й головний напрямок  роботи громад та  громадських організацій. Саме сьогодні, зважаючи на систематичне підвищення цін на енергоносії, громадські організації повинні спонукати владу до дій, які наближають регіон до європейських стандартів енергоспоживання. В цьому плані актуальним є громадський контроль за діями влади, моніторинг стану реалізації діючих програм та проектів з енергоефективності, оцінювання динаміки параметрів енергоощадливості регіону.

 

Read more...
 
Проведення енергетичних реформ в регіоні в рамках Угоди про асоціацію з ЄС

У сучасних реаліях енергоефективність  виступає основним маркером незалежності та ідентичності держави та визначає її готовність до інноваційного розвитку, залучення новітніх технологій та інвестицій.

24 січня 2019 року у Львові відбулася підсумкова конференція "Проведення енергетичних реформ в регіоні в рамках Угоди про асоціацію з ЄС" в межах проекту «Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті угоди про асоціацію між Україною та ЄС», в рамках програми «Просування реформ в регіони», який реалізовувався Інститутом Регіонального розвитку спільно із Інститутом економічних досліджень і політичних консультацій та «Європейською правдою» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Read more...
 
Енергоефективність Тернопільщини: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції

Угода про Асоціацію з ЄС надає Україні можливість посилити системний та комплексний підхід до питань енергоефективності на державному та регіональному рівні  Зокрема шляхом формування політики на національному та регіональному рівнях, вдосконалення нормативно-правової бази задля впровадження європейських стандартів у цій сфері та швидшій інтеграції українського енергетичного ринку у європейський ринок, що є надважливим у часі намагань України стати енергонезалежною. Також зобов'язання України у цій сфері охоплюють підвищення енергоефективності у процесі виробництва, транспортування, розподілу та використання енергії, створення ринкових механізмів підтримки та впровадження енергоефективності.

 

Read more...
 
На Буковині обговорили виклики та досягнення у сфері енергоефективності

Чернівецька область посідає друге місце у Рейтингу енергоефективності серед Західних областей України за залученням інвестиційних проектів в сфері енергоефективнсоті та проектів, що фінансуються європейськими фінансовими установами.

12 грудня 2018 року в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації проведено круглий стіл «Енергоефективність Чернівецької області: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції».

Участь у круглому столі взяли: начальник управління інфраструктури обласної державної адміністрації Володимир Трепко, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, ОТГ, підприємці, представники цільових громадських організацій, науковці краю та представники ЗМІ.

Read more...
 
Енергоефективність Закарпаття: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції

19 листопада у м. Ужгороді відбувся круглий стіл «Енергоефективність Закарпаття: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції».  Круглий стіл зібрав експертів галузі, представників органів місцевого самоврядування, депутатів, підприємців, які працюють у напрямі енергозбереження. Кожен із присутніх ділився власним досвідом та напрацюваннями, проблемами та пропозиціями. 

Захід присвячений обговоренню рейтингу за параметрами енергоефективності серед 5 регіонів, моніторингу та аналізу заходів в сфері енергоефективності у 5 областях Західної України, обговоренню кращих практик реалізації енергоефективних проектів у громадах, та досвіду міст в сфері енергоощадності. Круглий стіл організовано Інститутом регіонального розвитку при співпраці та за сприяння департаменту інфраструктури Закарпатської ОДА.

 

Read more...
 
Енергоефективність Івано-Франківщини: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції

9 листопада 2018 року у Івано-Франквську відбувся круглий стіл «Енергоефективність Івано-Франківщини: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції», участь у якому взяли представники влади, громадськості, бізнесу та наукового середовища.

Захід присвячений обговоренню рейтингу за параметрами енергоефективності серед 5 регіонів,моніторингута аналізу заходів в сфері енергоефективності у 5 областях Західної України,обговоренню кращих практик реалізації енергоефективних проектів у громадах, та досвіду міст в сфері енергоощадності. Круглий стіл організовано Інститутом регіонального розвитку при співпраці та за сприяння департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 1 of 3